Nejlepší nákupní centra

Měsíční archív: Září 2012

Guess outlet

Značka Guess je svatyní mnoha žen. Spousta žen se tajně v duchu každou noc před spaním modlí, aby jim nějakým zázrakem přistála do ruky kabelka značky Guess.

Tato značka sice vyrábí spoustu dalších věcí – jako například oblečení, obuv, úžasné hodiny, doplňky, ale zkrátka kabelky jsou u této značky legendární. Mít doma alespoň jednu “guesku” je skutečně sen mnoha žen. Tyto kabelky jsou totiž skutečně vymazlené, jak se hovorově říká. Jsou elegantní, stylové, propracované do každého detailu, vyrobené z kvalitních materiálů a to vše se samozřejmě podepisuje na jejich ceně.

U nás v obchodech Guess koupíte nejlevnější kabelky kolem tří tisíc, ale to jsou skutečně ty nejzákladnější modely, ten zlatý střed se pak pohybuje kolem pěti až šesti tisíc, ale samozřejmě si můžete vybrat i kabelku za deseti tisíce. Tři tisíce sice v dnešní době nejsou až tak moc, ale na druhou stranu zase na kabelku to zrovna málo není a je spousta věcí, které by s eza ty peníze daly pořídit.

Naštěstí však už i u nás vznikají takzvané outlety, kde je možné nakoupit značkové zboží za mnohem nižší ceny, jelikož se jedná o zboží ze staré kolekce. V takových outletech je pak možné nakoupit i Guess zboží, včetně kabelek. Ty jsou pak někdy třeba i o půlku levnější než v obchodě, což už je na ceně určitě poznat.

 

Vložil Outlet nákupy | Štítek , , | Zanechat komentář

Royal outlet

Každý, kdo byl někdy ve Velké Británii vám poví, že je tam radost nakupovat oblečení. A to rozhodně nelžou lži. Ve Velké Británii je možné nakoupit oblečení mnohem levněji než u nás. Nejen, že mají spoustu jiných obchodů, než jaké jsou zde, tak mají i obchody, kde oblečení stojí skutečně směšné částky.

Například takový Primark, ten je vyhlášený a oblíbený právě díky těmto slevám. Je naprosto běžné, že zde nakoupíte trička za stovku a podobně. Přitom se nejedná o žádné podřadné zboží. Samozřejmě, že něco je horší a něco lepší, ale dají se tam najít skutečně pěkné kousky. Kromě toho i značkové obchody jako třeba Adidas, Puma, Nike nabízejí levnější oblečení než u nás. A tak je to s téměř veškerým oblečením. takže si můžeme právěm povzdechnout a říct si, že to není fér. Navíc jsou v Anglii ještě poměrně běžné i outlety, kde jsou ceny ještě nižší. U nás ani takových outletů není mnoho a hlavně nejsou ani na takové úrovni.

Existují sice i internetové outlety, jako například Royal outlet, kde je možné nakoupit zboží značky Adidas, Lonsdale, Nike, Umbro a další. Ceny jsou zde nižší než v obchodech, ale u některých kusů se pohybují stále ještě poměrně vysoko. Navíc i výběr je trošku omezený a člověk si nemůže ani zboží seřadit podle kategorií, takže ani nákup není zrovna pohodlný.

 

Vložil Zahraniční outlety | Štítek , , | Zanechat komentář

Outlet Brno

Outletové obchody jsou například v Americe, ale jiných evropských státech poměrně časté a lidé v nich rádi nakupují. U nás ještě až tak moc nepronikli a spousta lidí ani neví, co to takových outlet obchod vlastně je.

Někteří to berou jako synonymum k second hand obchodu, což však není vůbec pravda. V outlech obchodě je k dostání značkové oblečení, které rozhodně není nošené, ani poničené. Je naprosto v pořádku, jen prostě zbylo z loňské kolekce či sezóny a tak už nemůže být prodáváno v klasickém obchodě. Proto je tedy přiděleno do outletu, kde je prodáváno za podstatně nižší cenu.

Tyto obchody využívají velmi rádi lidé, kteří vycestují za naše hranice a ocitnou se v jiné zemi. Na výběr totiž mají ze světových značek, které jsou u nás šíleně drahé, tam si však nakoupí krásné kousky do svého šatníku za pár korun. A to, že se jedná o loňskou kolekci? Kdo to pozná, není v tom žádný rozdíl. U nás takové outlety skutečně chybí a když už se nějaký objeví, nejsou ještě na takové úrovni.

Například takové Brno, je naším druhým největším městem, městem plným mladých studentů, ale takový outlet tady nenajdeme. Některé obchody se sice za outlet považují, ale skutečně se nejedná o ty pravé outlety, na které jsme zvyklý ze světa. Nezbývá jen doufat, že i u nás se něčeho takového dočkáme.

Vložil Outlet nákupy | Štítek , , | Zanechat komentář

Desigual outlet

Dnešní doba si žádá, aby se lidé oblékali hezky a slušně. Umocněno je to samozřejmě ještě tím, když se jedná o nějakou speciální událost, jako je důležitá pracovní schůzka, pracovní pohovor, konference, oslava a tak dále.

V těchto případech se skutečně od člověka očekává, že přijde slušně a vhodně oblečen. Rozhodně nestačí na sebe hodit rifle, tenisky, k tomu nějaké tričko a jít. Naštěstí to však už hodně lidí pochopilo.

Na druhou stranu ale existuje ještě spousta lidí, kteří mají v této oblasti ještě značné rezervy, které by měli co nejdříve dohnat. Pozitivní však je, že čím dál více lidí se o modu zajímá a snaží se oblékat se vkusem a šmrncem.

Ne vždy je potřeba nakupovat v těch nejdražších obchodech, stačí, když člověk ví po čem sáhnout, když to pěkně sladí a umí nosit. Navíc ne každý má peníze na to, aby si mohl kupovat oblečení od významných značek, jelikož jejich ceny se pohybují úplně někde jinde. To však ale i přesto neznamená, že si nějaký kousek takového oblečení přece jen do svého šatníku nemůže pořídit.

Stačí totiž, když si zjistí, kde najde outlet obchůdek právě s tímto značkovým oblečením. Například oblečení značky Desigual rozhodně mezi nejlevnější nepatří a ani není u nás přípiš dostupné. Avšak v outlet obchodech jej najít můžete a co víc, za mnohem přijatelnější ceny, které už si třeba dovolit můžeme.

 

 

Vložil Outlet oblečení | Štítek , , | Zanechat komentář

Outlet Folmava

Slevy a slevové akce má rád snad každý člověk. Každého potěší, když si může nakoupit něco za nižní cenu, než jaká byla původně a šetřit tak nějaké peníze nebo si koupit více zboží za stejné peníze jako by stále jedna věc. I ti, jejichž finanční situace je taková, že se na slevy a vůbec ceny nemusejí ani dívat, tak přesto slev rádi využijí. Navíc v dnešní době, kdy všechno kolem nás jen zdražuje, tak je pak člověk skutečně rád, když se mu podaří koupit něco levněji. Samozřejmě, že asi nejčastěji využíváme slev při nákupu potravin, jelikož ty nakupujeme každý den a každý den je na nějakou potravinu sleva nebo akce. Poměrně časté jsou slevy také na oblečení, které rozhodně také oceníme, jelikož kdo by se nechtěl hezky obléknout za  pár korun.

Navíc existují ještě speciální obchody s oblečením, které se nazývají outlety a tam seženete levné oblečení vždy. Teda levné je relativní pojem, jelikož v outletech je většinou soustřeďováno oblečení od dražších značek, které si běžně člověk nekupuje, díky tomu ale, že se jedná o kusy ze staré kolekce, tak je můžete koupit za mnohem nižší ceny.

To tričko pak sice nestojí padesát korun, ale třeba čtyři stovky, ale když se pak podíváme, že jeho původní cena byla přes tisíc korun, tak si uvědomíme, že vlastně se jedná o levné oblečení.

Vložil Outlet oblečení | Štítek , , | Zanechat komentář

Thor Steinar outlet

Doba, kdy v obchodech stály lidé fronty a vyplňovaly pořadníky na rifle a jiné oblečení, je dávno pryč. V dnešní době, když člověk přijede do jednoho z mnoha nákupních center, tak na něj čeká obrovské množství obchodů s oblečením, které nabízí neskutečné množství oblečení, které si ani nedovedeme představit. Zkrátka nouze o oblečení rozhodně není, situace u nás se za poslední roky velmi zlepšila a je u nás běžně možné sehnat skutečně nádherné a trendy kousky do svého šatníku. Navíc značek oblečení stále přibývá. Člověk je však nemůže ani znát všechny. Navíc některé jsou poměrně drahé, takže běžní lidé se o ně ani nezajímá, jelikož by si jejich oblečení nemohli dovolit.

I když na druhou stranu si jej mohou dovolit, ale je jen potřeba vědět, kde a kdy hledat. Například taková značka Thor Steinar, ta u nás není až tak moc známá, jelikož její ceny jsou skutečně poměrně vysoké. Avšak na druhou stranu je zase jejich oblečení a doplňky zase pěkné a možná by se nám do šatníku hodilo.

Co teď? Stačí jen najít outlet obchod, kde je tato značka k dispozici. To znamená, že zavítáme do outlet obchodu, což je obchod, kde najdeme značkové oblečení, avšak s tím, že je třeba z loňské sezóny či kolekce. Díky tomu ale jeho cena klesne velmi výrazně dolů a my jej tak můžeme nakoupit za podstatně přijatelnější ceny.

 

 

Vložil Zahraniční outlety | Štítek , , | Zanechat komentář

Pandorf outlet

Situace na módním trhu se u nás za poslední roky velmi zlepšila. Nejen, že v obchodech je k dostání obrovské množství módního a krásného oblečení, kde skutečně najdeme úplně všechno na co jen můžeme pomyslet, ale také lidé o sebe začali více dbát a využívat těchto možností k tomu, aby se pěkně oblékali. Skutečně spousta lidí u nás chodí pěkně oblékáná a záleží jim na tom, co mají na sobě a jak vypadají. Je to přece na první pohled něco jako naše vizitka. Ne všichni si však můžeme dovolit kupovat drahé značkové oblečení. I když se nám velmi líbí a je to přesně trefa do našeho vkusu a strašně rádi bychom jej měli doma, tak prostě cena je takové, že to nepřichází v úvahu.

Naštěstí však u nás vznikly takzvané outlety. To jsou obchody, kde je možné nakoupit právě takové značkové oblečení. to je však většinou buď ze staré kolekce či sezóny nebo to jsou nějaké poslední kusy a velikosti. Rozhodně však není vadné. Díky tomu ale, že se nejedná o aktuální kolekci, tak je zboží zlevněno většinou až o polovinu ceny, někdy i ještě o více.

Takové outletové obchůdky můžeme najít mimo jiné i v rakouském městečku Pandorf, které se tak stalo městem nákupů a přijíždějí sem milovníci nákupů z širého okolí.

 

Vložil Zahraniční outlety | Štítek , , | Zanechat komentář

Nákupní centrum Chodov

Nákupní centra se stávají u nás i ve světě čím dál populárnější a také jich rok od roku stále více přibývá. Není se čemu divit, jelikož nákupní centrum představuje pro zákazníky mnoho výhod. Pod jednou střechou je tu možné navštívit obchody mnoha oblíbených značek, zajít si na dobré jídlo a případně také nakoupit potřeby do domácnosti či jídlo.

Navíc nákupy v centrech nejsou nijak ovlivňovány počasím a nákupní centra také nabízejí rozsáhlá parkoviště, kde je možné bez problémů za menší poplatek zaparkovat své auto. Jedním z nejznámějších nákupních center v Praze je nákupní centrum Chodov. Toto nákupní centrum je také jedním z nejoblíbenějších, protože je zároveň také nejdostupnější. Přímo u centra Chodov se nachází zastávka metra a tramvaje, takže je pohodlně dostupné pro většinu obyvatel Prahy. Nákupní centrum Chodov nabízí několik desítek obchodů nejrůznějších módních značek, ale také několik druhů oblíbených fast foodových restaurací i klasických kaváren a restaurací. Navíc je zde také hypermarket Albert, který je otevřený od pondělí do neděle od sedmi hodin ráno do desíti hodin večer.

Jednotlivé obchody jsou pak otevřeny každý den do devíti hodin večer. V centru Chodov najdete také nový dětský koutek, který ocení zejména rodiče, kteří si potřebují vyřídit nákupy a mohou zde tak děti na pár hodin nechat.

 

Vložil Nákupní centra | Štítek , , | Zanechat komentář

Nákupní centrum Flora

Nákupní centra jsou oblíbeným místem mnoha lidí, kteří zbožňují nejen nákupy, ale také dobré jídlo a zábavu. V nákupních centrech si na své přijde téměř každý zákazník, jelikož se zde nachází obchody desítek módních značek, ale zároveň také knihkupectví, potřeby do domácnosti nebo supermarket s potravinami.

To vše a mnohem více je pod jednou střechou a můžete toto místo navštívit každý den bez ohledu na počasí. Jedním z největších obchodních center v Praze je nákupní centrum Flora, které má rozhodně mnoho předností. Jednou z největších výhod tohoto centra je především lokalita, jelikož se nachází přímo na trase metra, takže se zde metrem dostane bez problémů každý.  Navíc centrum Flora je obrovským komplexem, který se skládá ze čtyř pater, na kterých se nachází přes 130 obchodů. Ve čtvrtém patře se nachází multikinový komplex s kinem Imax, což ocení i ti, kteří nemají v oblibě nakupování, ale chtějí se dobře pobavit. Na každém patře můžeme najít kavárnu a občerstvení, stejně jako toalety.

Pro rodiče s dětmi tu je k dispozici dětský koutek a samozřejmě se tu nachází také čtyři patra podzemních garáží. Jak je vidět toto nákupní centrum je opravdu monumentální a na jeho návštěvu je dobré si vyhradit celý den. Na druhou stranu se tu však nikdo nudit nebude.

Vložil Nákupní centra | Štítek , , | Zanechat komentář

Nákupní centrum Zličín

Nakupování se stalo nedílnou součástí našich životů a to nejen nakupování oblečení ale nakupování obecně všeho od každodenního nákupu potravin až po potřeby do domácnosti či nábytek. I přesto, že v posledních letech celým světem otřásla finanční krize, nákupní centra jsou neustále doslova přecpaná lidmi a budují se centra stále nová a nová.

V České republice je jedno z nejstarších nákupních center v Praze a je to centrum Metropole Zličín. V Metropoli Zličín podobně jako v jiných obchodních centrech najdeme vše od obchodů s oděvy přes dárkové předměty až po bytové doplňky a samozřejmě také hypermarket. Samozřejmostí jsou také kavárny a restaurace normální i fast foodové. Stále častěji v obchodních centrech nacházíme i obchody se službami jako je opravna obuvi či výroba klíčů a tyto služby se nachází také ve Zličíně. Výhodou Metropole Zličín je také to, že kromě všech těchto obchodů, restaurací a služeb zde najdeme také multikino Cinema City a navíc také fitness centrum Olgy Šípkové, jehož součástí je i welness, což je opravdu netypické pro nákupní centrum.

Jde vidět, že si tady na své přijde opravdu každý zákazník. Ačkoliv se centrum Zličín nachází poměrně daleko od centra Prahy, lze se sem snadno dopravit městskou dopravou a také metrem, jelikož je zde přímo zastávka metra Zličín.

Vložil Nákupní galerie | Štítek , , | Zanechat komentář