Nejlepší nákupní centra

Nákupní centrum Letňany

Nákupní centra se v dnešní době stávají čím dál oblíbenější a proto není divu, že jejich počet stále roste. Jednotlivá centra se doslova předhání v tom, které bude největší, nejluxusnější nebo nejnavštěvovanější.

Hlavní město Praha vyniká právě těmito obchodním centry, které patří  mezi největší v republice. Jedním z těchto center, které se vyznačuje svou monumentálností je obchodní centrum v Letňanech. Toto obchodní centrum se rozprostírá na ploše 125 000m2, což je rozhodně nejvíce v celé České republice. Na druhou stranu však nenabízí nejvíce obchodů, ale úctyhodných 150 obchodů, kde je možné nakupovat oblečení a módní doplňky. Samozřejmostí jsou pak kavárny, restaurace a fastfoody.

Zákazníci ocení zejména 3000 parkovacích míst, která jsou zcela zdarma, což je velmi atraktivní. V centru Letňany se však nenachází pouze obchody a restaurace, je zde také multikino Cinema City a navíc ještě aquacentrum, zimní stadion a kryté tenisové kurty, což rozhodně nenajdete v ostatních centrech v republice a tak centrum Letňany rozhodně vyniká nad průměrem.

Další atraktivní záležitostí je non stop otevřený hypermarket Tesco a dětský koutek, který ocení zejména rodiče s dětmi. A jak se do obchodního centra Letňany dostat ? Nachází se v městské části Praha 9, ale jezdí sem pravidelné bezplatné autobusové linky, takže s dopravou není až tak velký problém.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Nákupní centra v Praze a označen , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.