Nejlepší nákupní centra

Nákupní centrum Eden

Nákupní centra jsou v dnešní době velmi oblíbenou záležitostí a lidé, žijící jak v městech tak i lidé z vesnic si zvykli do nákupních center chodit trávit volný čas s rodinou či přáteli. Obchodní centra mají obrovskou výhodu v tom, že poskytují všechno pod jednou střechou a díky rozmanitosti si zde přijde na své téměř každý zákazník.

V České republice najdeme nejvíce obchodních center bezpochyby v hlavní městě Praha. Jedním z pražských nákupních center je i nákupní centrum Eden, které se nachází v oblasti Praha 10. Na rozdíl od některých ostatních obchodních center se do centra Eden není možné dostat metrem, což je trochu nevýhoda, ale na druhou stranu sem jezdí autobusové a tramvajové linky hromadné dopravy, takže s dopravou až takový problém není. Velkou výhodou pro návštěvníky s automobily je však bezplatné parkoviště. V centru Eden se dále nachází více než 80 obchodů s módou, dále 11 restaurací a kaváren a samozřejmostí jsou také služby jako je například kadeřnictví, lékárna,dětský koutek či několik bankomatů. Další velkou výhodou nákupního centra Eden je hypermarket Tesco, který je otevřený non stop každý den.

Dalším pozitivním bodem je také wifi připojení v centru zdarma.  Nákupní centrum Eden také pravidelně pořádá akce pro zákazníky, o kterých je možné dozvědět se víc na jejich internetových stránkách.

 

 

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Nákupní centra a označen , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.