Nejlepší nákupní centra

Nákupní centrum Flora

Nákupní centra jsou oblíbeným místem mnoha lidí, kteří zbožňují nejen nákupy, ale také dobré jídlo a zábavu. V nákupních centrech si na své přijde téměř každý zákazník, jelikož se zde nachází obchody desítek módních značek, ale zároveň také knihkupectví, potřeby do domácnosti nebo supermarket s potravinami.

To vše a mnohem více je pod jednou střechou a můžete toto místo navštívit každý den bez ohledu na počasí. Jedním z největších obchodních center v Praze je nákupní centrum Flora, které má rozhodně mnoho předností. Jednou z největších výhod tohoto centra je především lokalita, jelikož se nachází přímo na trase metra, takže se zde metrem dostane bez problémů každý.  Navíc centrum Flora je obrovským komplexem, který se skládá ze čtyř pater, na kterých se nachází přes 130 obchodů. Ve čtvrtém patře se nachází multikinový komplex s kinem Imax, což ocení i ti, kteří nemají v oblibě nakupování, ale chtějí se dobře pobavit. Na každém patře můžeme najít kavárnu a občerstvení, stejně jako toalety.

Pro rodiče s dětmi tu je k dispozici dětský koutek a samozřejmě se tu nachází také čtyři patra podzemních garáží. Jak je vidět toto nákupní centrum je opravdu monumentální a na jeho návštěvu je dobré si vyhradit celý den. Na druhou stranu se tu však nikdo nudit nebude.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Nákupní centra a označen , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.