Nejlepší nákupní centra

Nákupní centrum Nový Smíchov

Nákupní centra jsou neodmyslitelným prvkem každého většího města nejen v České republice, ale i po celém světě. U nás najdeme mnoho obchodních center zejména v Praze, Brně či Ostravě, ale v poslední době se začala menší obchodní centra či nákupní pasáže stavět také v menších městech. I přes světovou finanční krizi se tady zdá, že obchodní centra stále vzkvétají a mají stále dost zákazníků, kteří jsou zde ochotni utratit peníze. Nejčastěji se v nákupních centrech  utrácí přirozeně za módu a oblečení, ale pozadu nezůstává ani kino, které se stalo také poměrně drahou záležitostí, zejména pokud se jedná o multikina v obchodních centrech, kde za lístky a občerstvení zaplatíme několik stovek korun.

Nejvíce obchodních center najdeme samozřejmě v Praze a jedním z pražských center je i centrum Nový Smíchov, které bylo otevřeno v roce 2001. Centrum Nový Smíchov stojí na pozemku, kde se dříve nacházela továrna Tatry ČKD na Smíchově. Zajímavostí je, že toto centrum se podařilo skvěle integrovat do městské struktury v centru Prahy. Jinak centrum Nový Smíchov, stejně jako ostatní obchodní centra, nabízí množství obchodů s oblečením a doplňky, restaurace, kavárny i multikino s dvanácti kinosály.

Co se kina týče, nachází se zde také největší kino plátno v republice, které má 187m2. Doprava  do centra Nový Smíchov je poměrně snadná, jelikož sem jezdí pravidelné linky městské dopravy a je zde i zastávka metra.

Komentáře jsou uzavřeny.