Nejlepší nákupní centra

Nákupní centrum Paladium

Nákupní centra jsou každodenní součástí našich životů stejně jako nákupy samotné. Někteří lidé nákupy a přeplněná nákupní centra nenávidí, jiní je zase cíleně vyhledávají a mnoho lidí tráví víkendy a volný čas s přáteli a rodinou právě v nákupních centrech, kde většinou najdete vše co potřebujete pod jednou střechou.

Nejvíce nákupních center v České republice se nachází jednoznačně v Praze a posledním vybudovaným obchodním centrem v Praze je centrum Palladium, které se nachází přímo v centru historické části města a je proto velmi unikátní. Architektonicky navenek také nevypadá jako obchodní centrum, což byl v podstatě záměr a celkově pak nákupní centrum  zapadá mezi ostatní budovy a neruší tak nějakými extravagantními prvky. Navíc je nákupní centrum Palladium rozhodně největší u nás co se týče nabídky obchodů, jelikož se zde nachází 180 obchodů a 20 restaurací, kaváren a barů a to vše je rozmístěno na pěti podlažích. Samozřejmostí je také supermarket a další služby pro zákazníky centra.

Dostupnost obchodního centra je naprosto skvělá, jelikož se nachází v centru Prahy, takže dostat se sem není žádný problém. Navíc centrum pořádá často pro své zákazníky různě soutěže a atraktivní akce jako jsou například módní přehlídky a podobně. Mezi množstvím pražských obchodních center centrum Palladium jednoznačně vyniká.

Komentáře jsou uzavřeny.