Nejlepší nákupní centra

Královo pole nákupní centrum

Nákupní centra jsou v dnešní době velmi oblíbenou záležitostí nejen u nás, ale i všude ve světě. Do nákupních center chodí lidé nejenom nakupovat, ale také užívat si volného času s přáteli či rodinou v kavárnách, restauracích či kinech. Pod jednou střechou najdete většinou vše co potřebujete a nákupní centra jsou často otevřená sedm dní v týdnu, takže je můžete navštívit kdykoliv nezávisle na počasí. Nákupní centra najdeme po celé České republice a konkrétně v Brně je jedním ze tří velkých nákupních center také centrum Královo pole. Jednou z hlavních předností tohoto nákupního centra je nonstop otevřený hypermarket Tesco a dále také dětský koutek, který ocení zejména rodiče s dětmi.

Kromě toho můžete v nákupním centru Královo pole najít přes 70 obchodů a samozřejmostí jsou také malé kavárny a občerstvení jak ve formě fast foodových okének tak i klasických restaurací. Nevýhodou tohoto centra je snad jen jeho lokalita, ovšem na druhou stranu je možné se sem dostat autobusovou linkou, která je zadarmo nebo také klasickou městskou hromadnou dopravou.

Ačkoliv jsou v Brně i větší a lepší nákupní centra, centrum Královo pole je jediné, s nonstop otevřeným hypermarketem, což ocení mnoho lidí a kromě toho má toto centrum daleko víc co nabídnout.

 

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Nákupy v Česku a označen , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.