Nejlepší nákupní centra

Outlet Brno

Outletové obchody jsou například v Americe, ale jiných evropských státech poměrně časté a lidé v nich rádi nakupují. U nás ještě až tak moc nepronikli a spousta lidí ani neví, co to takových outlet obchod vlastně je.

Někteří to berou jako synonymum k second hand obchodu, což však není vůbec pravda. V outlech obchodě je k dostání značkové oblečení, které rozhodně není nošené, ani poničené. Je naprosto v pořádku, jen prostě zbylo z loňské kolekce či sezóny a tak už nemůže být prodáváno v klasickém obchodě. Proto je tedy přiděleno do outletu, kde je prodáváno za podstatně nižší cenu.

Tyto obchody využívají velmi rádi lidé, kteří vycestují za naše hranice a ocitnou se v jiné zemi. Na výběr totiž mají ze světových značek, které jsou u nás šíleně drahé, tam si však nakoupí krásné kousky do svého šatníku za pár korun. A to, že se jedná o loňskou kolekci? Kdo to pozná, není v tom žádný rozdíl. U nás takové outlety skutečně chybí a když už se nějaký objeví, nejsou ještě na takové úrovni.

Například takové Brno, je naším druhým největším městem, městem plným mladých studentů, ale takový outlet tady nenajdeme. Některé obchody se sice za outlet považují, ale skutečně se nejedná o ty pravé outlety, na které jsme zvyklý ze světa. Nezbývá jen doufat, že i u nás se něčeho takového dočkáme.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Outlet nákupy a označen , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.