Nejlepší nákupní centra

Outlet Štěrboholy fashion aréna

Móda a módní průmysl se staly jednou z hlavních prvků, ovlivňující život mnoha lidí.

U nás i ve světě se každoročně buduje více a více nových nákupních center, kde si lidé mohou projít všechny své oblíbené obchody pod jednou střechou  a z tohoto hlediska jsou nákupní centra velmi populární.

Za značkové oblečení v nákupních centrech a obchodech však musíme zaplatit nemalé peníze, a proto se spousta lidí snaží hledat jiné možnosti , jak nakoupit značkové oblečení levně.

Tuto možnost poskytují právě outletová obchodní centra, která jsou založena na tom, že shromažďují neprodané kolekce jednotlivých značek či zboží z nadvýroby a prodávají jej za výrazně sníženou cenu, která se může od původní ceny lišit až o 70%. Jedním z těchto outletů je i Fashion aréna v Praze Štěboholy, která je zároveň největším outletovým centrem v České republice. Ve Fashion aréně můžete najít přes 100 značkových outletových obchodů se značkami jako například Guess, Nike, Lacoste a podobně. Zkrátka zde najdete různé značky od sportovních až po luxusní, kde zboží v normálním obchodě stojí několik tisíc korun.

Výhodou outletových center je i to, že zde platí klasický reklamační řád, takže zboží lze vrátit či vyměnit. Do Fashion arény ve Štěboholech je možné se dopravit jak autem tak i pohodlně městskou dopravou, což je zajisté výhodou

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Výhodné nákupy a označen , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.