Nejlepší nákupní centra

Pietro Filipi outlet

Móda se stala jedním z řídících prvků světa kolem nás a života mnohých lidí a lidé neustále utrácejí peníze za nové kousky do svého šatníku.

Někteří si zakládají na drahých značkách a jiným zase stačí klasické značky v obchodních centrech, ale společně utrácejí všichni a obchodní centra jsou neustále přeplněná k prasknutí.

Značka Pietro Filipi patří u nás k dražším značkám společně se značkami jako Lacoste nebo Tommy Hilfiger, ovšem v obecně v celosvětovém měřítku se nejedná o přemrštěně drahou značku, zkrátka je dražší než průměr. I u této značky tedy lidé, kteří si chtějí dopřát luxus za malé peníze, vyhledávají outletové obchody a prodejny, kde je možné nakoupit stejné oblečení s velmi výraznými slevami, někdy až 70%.

Klasické obchody Pietro Filipi najdeme téměř v každém nákupním centru, ovšem s outlety je už trochu problém. V České republice můžeme outletové oblečení od značky Pietro Filipi najít například ve Fashion aréně v Praze nebo ve Freeportu v Hatích u Znojma.

Samozřejmě je možné objednat outletové oblečení také v internetových obchodech, což je na jednu stranu pohodlné díky dopravě až do domu, ale na druhou stranu si zase oblečení nemůžeme vyzkoušet. Tak či tak se rozhodně vyplatí prozkoumat nejprve outletové obchody než utrácet vysoké částky za stejné věci v klasických obchodech.

 

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Zahraniční outlety a označen , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.